Gra warta pączka

Święto Pączka to  od dawna jedna z budzących najwięcej radości oraz najchętniej obchodzonych nie tylko w Polsce. Zjedzony tego dnia pączek ma nam przynieść szczęście oraz pomyślność w całym dopiero rozpoczynającym się roku, dlatego tego dnia zapominamy na chwilę o naszych dietach czy nadprogramowych kilogramach, które później nieco trudno nam zrzucić. Jak się okazuje, Święto Pączka jest okazją nie tylko do świętowania raz w roku, ale stało się inspiracją do internetowych gier, w których można się odstresować w trudniejszych chwilach czy po wykonaniu jakiegoś trudnego zadania od szefa.

Gra jakich wiele?

Oczywiście nie brakuje w Internecie krótkich i darmowych gierek, jak winszowanie gościom w Rybniku, ta jednak – Slack Man – w oczywisty sposób nawiązuje do tego właśnie święta, jedynie w amerykańskim stylu, ponieważ w grze wcielamy się w postać pracownika biurowego, którego zadaniem jest zebranie wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu smakołyków. Co rundę pojawiają się nowe smakowite rodzaje pączków. W wykonaniu zadania głównemu bohaterowi przeszkadza współpracownik, który bez większego celu oraz sensu plącze się po gabinetach oraz przeszkadza. Trzeba również uważać na szefa, który chociaż spokojnie śpi przy kubku kawy, w każdej chwili może się obudzić i zacząć biegać w sposób nader chaotyczny; spotkanie z nim grozi pewną śmiercią. Jeśli ktoś w lecie na przykład zatęskni za Tłustym Czwartkiem, jedzenie pączków ta gra mu zapewni jak mało która.

Graj w realu

Jeśli jednak akurat przed tobą wielkie święto kalorycznych pyszności, możesz zgłosić chęć udziału w konkursie na najszybciej zjedzone dziesięć pączków, przygotowywanych specjalnie na konkurs przez mistrzów cukiernictwa danego regionu. Taki konkurs to nie tylko zdrowa rywalizacja, to również możliwość pokonania przeciwników, zdobycia tytułu mistrza, rozgłos, ale zawsze także możliwość pobicia rekordu. Jeśli kochasz pączki, a dotychczas nie zastanawiałeś się nad takim rozwiązaniem, może czas najwyższy, żeby spróbować swoich sił?